+370 526 03 042
lukas.puidokas@bioklab.com

Priversti šypsotis kiekvieną

Mums patinka kurti labiausiai netradicinius ir viską iš pagrindų keičiančius produktus bei formules, o tada jas pasiūlyti pasauliui. Tačiau mes taip pat manome, kad mūsų pareiga yra atkreipti dėmesį į tuos, kuriems reikalinga papildoma priežiūra, kuriems reikia šiek tiek daugiau. Ir mes niekada to nevengiame. Tai esame mes. Tai palaiko mūsų širdies plakimą.

Siekiant, kad švarus vanduo būtų prieinamas trečiojo pasaulio šalyse

Mes kartu su „Join The Pipe”, atsidavusia socialine labdaros įmone, siekiame, kad švarus geriamasis vanduo būtų prieinamas Afrikos ir kitų besivystančių šalių žmonėms visame pasaulyje.
Labai didžiuojamės remdami „Join The Pipe” ir padėdami šiai įmonei, kuri puikiai atitinka mūsų misiją – rūpintis tais, kuriems reikia pagalbos ir taip gerinti žmonių gyvenimą.
Paramos rezultatas – unikalaus dizaino ir daugkartinio naudojimo vandens buteliukas kartu su mūsų sertifikuota organine dantų pasta. Puiku! Esame kupini džiaugsmo, galėdami prisidėti prie šio projekto.
Norite sužinoti daugiau apie „Join The Pipe”? Apsilankykite www.join-the-pipe.org

Mes atvirai palaikome LGBT judėjimą.

Kartu su IKEA, MO muziejumi, Ozu, Red Bull, Swedbank, Švyturys GO Nealkoholinis, Telia Lietuva ir Vilniaus universitetu bei žurnalu Žmonės mes atsistojome ir išreiškėme savo atvirą paramą lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų judėjimui, kuris palaiko lygybę ir toleranciją patrauklia reklama žurnale Žmonės ir per 2019 metų Baltic Pride renginį.

Mes renkamės nežiūrėti iš aukšto. Mes renkamės neignoruoti. Mes labai tikime meilės, palaikymo, išraiškos laisve. Mes renkamės matyti grožį kiekviename.

Arba štai kaip šią pozityvią mintį suformulavo Charlie Chaplinas ... „Niekada nerasite vaivorykštės, jei žiūrėsite žemyn“.

Iniciatyva „Grąžink šypseną“

2018 m. Moters dienos proga kartu su vaistinių tinklu EUROVAISTINĖ dalyvavome iniciatyvoje „Grąžinti šypseną“, siekdami padėti Lietuvos moterims, kurioms labai reikėjo dantų gydymo, bet negalėjo to sau leisti. Jos pasirinko padėti savo vaikams ir nieko neišleisti dantų priežiūrai. Mes nusprendėme, kad laikas sugrąžinti šypseną joms ant veido, nes jos to vertos! :-)

Mes nesame didelė įmonė, galinti išgelbėti pasaulį. Savo gaminiais siekiame prisidėti prie žmonių grožio ir sveikatos, o su rimtų partnerių pagalba galime pasiekti dar daugiau. Esu įsitikinusi, kad iniciatyva augs, todėl šypsenų Lietuvoje daugės. “, - sako Romualda Stragienė, BIOK laboratorijos generalinė direktorė.