+370 526 03 042
biok@biok.lt
Mes už super + natūralią burnos priežiūrą.
Mes už super + natūralią burnos priežiūrą.

Pasaulinė burnos priežiūros revoliucija

Burnos priežiūros dinozaurai, kuriuos visi žinome, per ilgai stovėjo vietoje. Mes nesame tokie kaip jie. Mes darome kitaip.

Mūsų prigimtis yra pastūmėti dalykus į priekį. Surasti didybę nežinomybėje, mesti iššūkį konvencijoms. Siekdami geresnės burnos priežiūros, mes mėgstame viską sudrebinti .

Mes naudojame nuostabius gamtos komponentus. Taip pat naudojamės didžiaisiais mokslo protais. Kartu jie yra daugiau nei atskirai. Tam, kad suteiktume jums ir jūsų super + mylimiems ką nors nepaprasto.

Jūs netgi galite pasakyti ...
super + natūralus!
Jūs netgi galite pasakyti ...
super + natūralus!

„Cosmos Organic“ sertifikatas

Taip! Mes turime nuostabų „ECOCERT COSMOS“ SERTIFIKATĄ, kuris yra pripažintas visame pasaulyje. Šis COSMOS standartas apibrėžia kriterijus, kuriuos įmonės turi atitikti, kad užtikrintų vartotojams, jog jų produktai yra tikrai ekologiški ir natūralūs, pagaminti pagal aukščiausią įmanomą tvarumo praktiką. Nekenksmingi aplinkai, gerbiantys tiek žmonių sveikatą, tiek biologinę įvairovę. Tai mums labai, labai, labai svarbu ir mes didžiuojamės, kad galime savo gaminius žymėti „Ecocert“ logotipu.

Norite sužinoti daugiau apie COSMOS? Apsilankykite tinklapyje

https://www.ecocert.com/lt/certification-detail/natural-and-organic-cosmetics-cosmos

 

 

Visos mūsų dantų pastos yra pritaikytos veganams

Mes mylime gyvūnus ir niekada nenorėtume, kad jiems būtų padaryta žala. Galime drąsiai teigti, kad mūsų produktai yra pritaikyti veganams, esantiems prieš žiaurų elgesį su gyvūnais. Taigi, nenaudojame jokių gyvūninės kilmės ingredientų ir chemikalų (mūsų ingredientai yra super + natūralūs ir ekologiški, bet vis tiek palieka jūsų dantis blizgančius ir švarius). O ingredientai, kuriuos mes naudojame, taip pat ir mūsų produktai, niekada nėra išbandomi su jokiais mūsų kailiuotais (ar bekailiais) draugais. Visa tai iš meilės mūsų planetai, gyvūnams ir jūsų burnai. Esame čia tam, kad (burnos priežiūros) pasaulis taptų geresne vieta ir kad jūsų veide būtų kuo ryškesnė šypsena. Valio! Veganai iki galo!

Taigi, mūsų misija yra remiantis šiuolaikiniu mokslu ir derinant geriausius ir sveikiausius gamtos ingredientus burnos priežiūros pasaulį pakeisti iš pagrindų.