Jūs naudojate seną naršyklės versiją

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte tinkamai naršyti svetainėje

×

Ar tinkamai rūpiniesi savo burnos higiena?

Lietuvos gyventojų apklausa atskleidė, kad jų rūpinimasis burnos sveikata nėra aukščiausio lygio*
62%
Tik 62% gyventojų dantis valosi du kartus per dieną ar dažniau
57%
Net 57% niekada nekeičia dantų šepetėlio po ligos
36%
36% keičia dantų šepetėlį rečiau nei kartą per tris mėnesius

Jeigu nori turėti tobulą šypseną, visų pirma, turi pasirūpinti kad ji būtų SVEIKA. Tavo dantų šepetėlis - itin svarbi priemonė rūpinantis burnos ertme, tačiau žinių trūkumas apie tinkamą burnos priežiūrą lemia blogus higienos įpročius

Ką tu gali padaryti, kad tavo dantys būtų gražūs ir sveiki, o šypsena – pati gražiausia?

Šv. Kristoforo odontologijos klinikos gydytoja-odontologė Olga Siniakova
Dantų šepetėlio keitimas
Atlikti tyrimai parodė, kad valantis dantis 2 kartus per dieną po 3 min. vidutiniu intensyvumu, kokybiškas dantų šepetėlis turėtų išlikti 3 mėnesius. Pats paprasčiausias būdas neužmiršti pakeisti dantų šepetėlio: keisti prasidėjus naujam metų laikui. Tačiau negalima vadovautis šia taisykle aklai. Jeigu valai dantis ypač stipriai arba dantų šepetėlis nekokybiškas, šepetėlio šereliai nusidėvi anksčiau. Kai šepetėlio šereliai tampa ne vertikalūs, sumažėja valymo efektyvumas, be to traumuojamos dantenos. Tuomet šepetėlį reiktų keisti, nelaukiant tų 3 mėn. Taip pat rekomenduoju keisti šepetėlį persirgus infekcine liga.
Dantų šepetėlio pasirinkimas
Dantų šepetėlių pasirinkimas išties didelis, tačiau visiems galioja bendros taisyklės. Svarbu atsižvelgti į savo dantų būklę ir tai, ką rekomenduoja tavo odontologas. Jis gali rekomenduoti labai minkštą šepetėlį, jeigu yra periodonto problemos ar dantys yra itin jautrūs, minkštą – tiems, kurie jaučia dantų jautrumą ar dantenų kraujavimą, o vidutinio kietumo rekomenduojamas kasdienei dantų higienai suaugusiesiems, kurių burnos ertmė yra sveika. Šepetėlio galvutė neturėtų būti pernelyg didelė, kad būtų patogu išvalyti visų dantų paviršius.
Dantų valymo įpročiai ir svarba
Atrodo viskas elementaru, tačiau kasdienėje praktikoje pastebiu, kad mažoji dalis pacientų išties gerai išsivalo dantis. Dažnai randu nepakankamai nuvalytų dantų paviršių. Tai – apatinių dantų liežuviniai paviršiai prie dantenų, gomuriniai viršutinių dantų paviršiai, tolimiausi dantys. Pagrindinė taisyklė: valyti nuo raudono link balto šluojamaisiais judesiais. T. y., viršutiniame žandikaulyje iš viršaus žemyn, apatiniame-iš apačios į viršų.

Mažiausiai 10 šluojamųjų judesių kiekvieno danties kiekvienam paviršiui. Taip valantis užtruksi 2-3 min. Būtinai kasdien naudok ir tarpdančių siūlą.

Mes didžiuojamės, kad galime tau pasiūlyti pirmąjį Ecodenta vidutinio minkštumo dantų šepetėlį

Kasdienei priežiūrai
Vidutinio minkštumo šepetėlius rekomenduoja odontologai
Visapusei higienai
Skirtingo ilgio šereliai šalina apnašas net ir sunkiai prieinamose vietose. Smulkūs ir ilgi šereliai tarpdančiuose valo apnašas kaip siūlas
Saugiam naudojimui
Ergonomiška šepetėlio forma yra neslidi, todėl išvengsi burnos gleivinės pažeidimų
Lietuvą mylinčiai šaliai
Geltonas, žalias ir raudonas šepetėlis – kiekvienam savo šalį mylinčiam šeimos nariui!
Taip pat dantų šepetėlyje NĖRA BISFENOLIO A – polimero, į žmogaus organizmą patenkančio iš plastikinių butelių, indų, maisto pakuočių, dantų šepetukų ir pan.

Itin svarbi visapusė burnos higiena

Dantų šepetėlis
+
Dantų pasta
+
Skalavimo skystis

Kur pirkti?

Ecodenta dantų šepetėlį gali įsigyti “BIOK laboratorijos” e-parduotuvėje arba didžiuosiuose prekybos tinkluose.
Kaina e-parduotuvėje
2,49 €
Pirkti internetu

Žaidimo taisyklės

1. Akcijos organizatorius ir prizų steigėjas yra UAB „BIOK laboratorija“.
2. Norint dalyvauti akcijoje, reikia užsiregistruoti tinklapyje nurodant kontaktinius duomenis.
3. Žaidimui registruokitės interneto svetainėje nuo 2016 m. birželio 28 d. iki 2016 m. liepos 24 d. nurodydami savo VARDĄ, ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESĄ BEI TELEFONO NUMERĮ.
4. Prizai – 30 vnt. „ECODENTA“ burnos priežiūros rinkinių, kuriuos sudaro vidutinio minkštumo dantų šepetėlis, dantų pasta su hialurono rūgštimi ir mėtų aliejumi bei daugiafunkcis burnos skalavimo skystis.
5. Laimėtojai atsitiktine tvarka bus išrinkti 2016 m. liepos 26 d.
6. Laimėtojai bus informuoti asmeniškai, registracijos metu nurodytu el. pašto adresu arba telefonu. Prizų laimėtojui neatsiliepus kontaktiniu telefonu arba el. paštu per 5 darbo dienas, bus nustatytas kitas burtų keliu atrinktas laimėtojas.
7. Susisiekus su laimėtoju, prizai išsiunčiami registruotu paštu laimėtojo nurodytu adresu.
8. Žaidime gali dalyvauti tik asmenys nuo 18 m.
9. UAB „BIOK laboratorija“ darbuotojai, jų šeimos nariai, o taip pat kiti asmenys, susiję su žaidimo organizavimu, į „Ecodenta“ žaidimo prizus pretenduoti negali.
10. Žaidimas vyksta tik internetu.
11. Prizai nebus keičiami į jokius kitus prizus ar piniginius ekvivalentus.
12. Žaidimo dalyviai sutinka ir suteikia teises UAB „BIOK laboratorijai“ naudoti jų asmens duomenis akcijos vykdymo ir rinkodaros tikslais.
13. Akcijos dalyviai patvirtina, kad dalyvauja akcijoje susipažinę su akcijos taisyklėmis ir jų laikysis.